Asistencie  10
 Blokované strely    1
 Stratené lopty  20

Michal Vačko (zodpovedný vedúci a poverený “tréner”):

Na posledné dva zápasy sme museli vycestovať síce bez trénera Mareka Adamčíka ale s chuťou a odhodlaním sa pobiť o dobré výsledky. Prvý zápas v sobotu v Spišskej Novej Vsi začal celkom sľubne i keď prvú štvrtinu sme prehrali 16:8. V druhej sme začali brániť zónu a čuduj sa svete, vyhrali sme ju 8:10. Obrana (zóna) šlapala výborne akurát v útoku sme sa spoliehali prevažne na podkošovú streľbu (32%-ná úspešnosť) a nie na otvorené strely ktorých sme mali za zápas len 6 pokusov!!! Trojky nám padli len tri zo 16 pokusov. Spišskej tiež nepadalo a polčas skončil hrateľných 24:18 pre SNV. Do druhého polčasu sme nastúpili s odhodlaním zvíťaziť v tomto zápase. Tu nastal najväčší problém: súper sa pripravil na našu zónovú obranu a začali nám strieľať koše zo strednej a väčšej vzdialenosti. Bolo treba reagovať na rýchlo sa zvyšujúci rozdiel bodov v náš neprospech ale tu som zlyhal ako zodpovedný poverený (ne)tréner. Tretia štvrtina skončila 32:11 a to rozhodlo o našom osude v tomto zápase.

Na nedeľný zápas s Ružomberkom pricestovala na pomoc trénerka strších mini Baška Čániová. Zápas mal už vopred jasného favorita v podobe domácich hráčok. Tu však nastal jasný dôkaz toho, že naše dievčatá ten basket vedia hrať len musia byť správne namotivované a správne vedené od trénera. Toto zvládla tréneka Baška na jednotku a dievčatá doviedla k pre nás prijateľnému výsledku 72:51 (doma sme s nimi prehrali 50:76). Ani tento zápas však nemusel skončiť takýmto výsledkom nebyť výbornej streľby ružomberčaniek za dva aj tri body. Herne sme veľmi nezaostávali, len klasicky v doskokoch (keď nám doskakovali o pol hlavy nižšie súperky pod naším košom). Oproti sobotnému zápasu sme zlepšili aj TH zo smutných 19% aspoň na 55%.

Konečná tabuľka: Skupina 9-15